İletişim Bilgileri

Demos Endüstriyel Sistemler San. ve Tic. Ltd. Şti.

Güvenilir Şirket
  • Yetkili Kişi: Osman Demirel
  • Telefon numarası: +90 (216) 415-80-87
  • Adres: Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. Aheste Sok. No:5C/1 Posta Kodu: 34770 Ümraniye / İSTANBUL, Ümraniye, İstanbul, 34770, Türkiye

Sitedeki güncellemeler

Hakkımızda

Demos Endüstriyel Sistemler, özellikle telekomünikasyon sektöründe kurulum ve bakım amacı ile kullanılan cihaz, alet ve sarf malzemelerinin ithalat ve satışını gerçekleştiren bir kurum olarak 2007 yılında İstanbul'da ticari hayatına başladı. Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden Demos, günümüze dek hep ihtiyaçları önceden belirleyip hazırlık yaparak müşterilerinin işini hızlandıran ve rahatlatan bir anlayış içinde hareket etti. Müşteri memnuniyetini prensip edinen Demos, hala aynı vizyon ve dolu dizgin bir tempoyla çalışmaya devam etmektedir.

Bugün Türkiye çapında yüzün üzerinde ürün çeşidinin satışı, Demos kalitesi ve güvencesiyle gerçekleşmektedir. Müşterilerinin ihtiyaçlarını en uygun ürünlerle, sorunlarını ise içten bir ilgi ve ivedilikle çözmeye özen gösteren Demos, bunu başarabilmeyi özverili çalışmalarına ve de üretici firmalarla kurduğu karşılıklı güven ortamına borçludur. Demos, tedarikçileriyle olan işbirliğinin gerektirdiği her türlü göreve sahip çıkmış ve karşılığını da hız, kalite ve teknik destek olarak görmüştür. Öyle ki, bugün Türkiye'de bu kadar hızlı bir şekilde ürün tedarik edebilen ve buna rağmen ürünlerinin hem kalitesinde hem de servisinde sıkıntı yaşanmayan çok az firma bulunmaktadır.

Verimli ve disiplinli çalışmaları sebebiyle GSI (Protek), JDV, Wavecontrol, Heiman, XGXC ve Nanhua gibi güçlü markalar Türkiye distribütörü olarak Demos'u seçmiştir. Böylelikle Demos, birbiriyle ilişkili pek çok ürünü bir arada sunan ve müşterilerine en avantajlı fiyat ve şartları sağlayabilen bir firma haline gelmiştir. Bunun yanında, olası teknik problemler ve yeniden kalibrasyon gibi servis veya bakım gerektiren durumlarda, distribütörü olduğu üretici firmalardan tam destek almaktadır. Ayrıca, Demos bu markaların ürünlerini çoğunlukla stokta bulundurduğu ya da ithalatını süratle gerçekleştirebildiği için, teslimat sürelerinde sıkıntı yaşanmamaktadır.

Demos, kuruluşundan bu yana yurtiçi ve yurtdışında birçok atılım gerçekleştirmiş, yerinde ithalatlar yaparak iç piyasadaki eksiklikleri karşılamış, yeri geldiğinde ise organizasyon kabiliyeti ile firmaların çözüm ortağı olmuştur. Araştırmacı, ciddi ve dinamik kadrosuyla hem tedarikçilerinin hem de müşterilerinin gözünde ayrı bir yer edinmeyi başarmış, prensipli çalışmaları sayesinde ise takdir edilen bir iş ortağı konumuna gelmiştir. Bu konumun getirdiği sorumluluklarının farkında olan Demos, her gün bir öncekinden daha büyük şevk ve dikkatle çalışmalarını sürdürmektedir.

Şirket Bilgileri

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi: Osman Demirel
Web Sitesi: http://demos.ticiz.com

Genel Bilgiler

Başlık: Demos Endüstriyel Sistemler San. ve Tic. Ltd. Şti.
Şirket Türü: Üretici
Distribütör
Adres: Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. Aheste Sok. No:5C/1 Posta Kodu: 34770 Ümraniye / İSTANBUL, Ümraniye, İstanbul, 34770, Türkiye
Telefon Numarası: +90 (216) 415-80-87
Ek Bilgiler: www.electrosense.com.tr
www.teknikcihazlar.com
www.wetrawarninglights.com
www.ucakikazlambasi.com.tr
Web sitesi: www.demosmuhendislik.com
Ticari Markalar: Wetra
Personel Sayısı: 11 — 50 kişi

Şirket Türü ve Sermayesi

Kuruluş Yılı: 2007
Tüzük Sermayesi: 200 bin — 1 milyon TL
Şirket Türü: Limited şirketi

Üretim Detayları

Sertifikalar: ISO 9000/9001/9004/19011: 2000