İletişim Bilgileri

Demos Endüstriyel Sistemler San. ve Tic. Ltd. Şti.

Güvenilir Şirket
  • Yetkili Kişi: Osman Demirel
  • Telefon numarası: +90 (216) 415-80-87
  • Adres: Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. Aheste Sok. No:5C/1 Posta Kodu: 34770 Ümraniye / İSTANBUL, Ümraniye, İstanbul, 34770, Türkiye

Sitedeki güncellemeler

Luxsolar uçak ikaz lambaları

Luxsolar uçak ikaz lambaları
Luxsolar düşük yoğunluklu uçak ikaz lambası, orta yoğunluklu uçak ikaz lambası, yüksek yoğunluklu uçak ikaz lambası, ex-proof uçak ikaz lambası için Türkiye distribütorü Demos.

29.11.2014 21:30

Luxsolar Ledli Uçak İkaz Lambaları

Önde gelen LED Uçak Uyarı Işıkları (LED) imalatçısı LUXSOLAR, 1988 yılından beri dünya çapında kimya ve petrokimya tesisleri için ekipmanlar imal edip kuran, Combustion and Energy tarafından 2001 yılında kurulmuştur. Yüksek sıcaklık ve yüksek patlama riski olan tehlikeli alanlarda çalışırken, güvenilir, modern, uzun ömürlü bir aydınlatma/uyarı sisteminin gerekli olduğu fikriye Luxsolar’ın temelleri atıldı.

uçak ikaz lambası

Bu nedenle, 2001 yılında Combustion and Energy`nin ledli ikaz lambaları bölümü olan Luxsolar kuruldu.

Uçak İkaz Lambaları; gökdelenler, kuleler, bacalar, rüzgâr jeneratörleri, offshore platformları, vb. gibi yüksek yapıların varlığını uyarmada kullanılarak, güvenli havacılık sağlamaktadır. Kuruluşundan beri, LUXSOLAR, yenilikçi patentlere yol açan bir fikir kasırgasıdır: İlk adım, (piyasanın uzun ömür ve güvenirlik ihtiyaçlarını tatmin edemeyen) akkor ve Xenon`a alternatif bir aydınlatma kaynağı aramaktı. Müşterilerimizin gereksinimleri için yeni ve yenilikçi bir uyarı sistemi üretebilmek için, 2005 yılında LED kullanmaya başlandı.

2011 yılında, yoğun Araştırma ve Geliştirme faaliyeti ve Araştırma Merkezleri ve Üniversitelerle işbirliği sayesinde, 360° LED`leri olan yüksek ışık şiddetli bir LED AWL imal eden dünyadaki ilk şirket Luxsolar oldu ve 2012 yılında, gizli bir etkisizleştirme süreci sayesinde, neme dayanıklı LED ışıldakları sunabilen tek şirket konumundadır.

LUXSOLAR, Avrupa ve Amerikan menşeli bileşenleri sayesinde, çok yüksek kalite standartlarında düşükten (32cd) yüksek (270.000cd) şiddete kadar, tam bir LED Uçak Uyarı Işıkları serisi sunabilen çok az sayıdaki şirketlerden biridir.

LUXSOLARda, kalite ve yönetmelikler uygunluk için kendi kendini belgelendirmenin yeterli olmadığını düşünerek, LED li uçak ikaz lambalar, Fransa Toulousedaki STAC laboratuarlarında test edilmiş ve ICAO Ek 14 yönetmeliklerine uygunluk belgesi alınmıştır.

Luxsolar configurator ile ICAO standartlarına göre projenizde kaç adet ve hangi tipte uçak ikaz lambası kullanmanızı gerektiğini görebilirsiniz.

http://configurator.luxsolar.it