İletişim Bilgileri

Demos Endüstriyel Sistemler San. ve Tic. Ltd. Şti.

Güvenilir Şirket
  • Yetkili Kişi: Osman Demirel
  • Telefon numarası: +90 (216) 415-80-87
  • Adres: Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. Aheste Sok. No:5C/1 Posta Kodu: 34770 Ümraniye / İSTANBUL, Ümraniye, İstanbul, 34770, Türkiye

Sitedeki güncellemeler
Luxsolar High Intensity ( Yüksek Yoğunluklu ) Uçak İkaz Lambası

Luxsolar High Intensity ( Yüksek Yoğunluklu ) Uçak İkaz Lambası

Uçak İkaz Lambaları; gökdelenler, kuleler, bacalar, rüzgâr jeneratörleri, offshore platformları, vb. gibi yüksek yapıların varlığını uyarmada kullanılmaktadır.
sipariş alınır, 2 gün
Fiyat için bizi arayın
Satıcıya Ulaş
Ödeme ve Teslimat Şartları
İletişim Bilgileri
  • Yetkili Kişi: Osman Demirel
  • Telefon numarası: +90 (216) 415-80-87
  • Adres: Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. Aheste Sok. No:5C/1 Posta Kodu: 34770 Ümraniye / İSTANBUL, Ümraniye, İstanbul, 34770, Türkiye
Ürün ile ilgili detaylı bilgi

Luxsolar High Intensity (Yüksek Yoğunluklu) Ledli Uçak İkaz Lambası

Luxsolar HIOL 120° – HIOL 360° Yüksek Yoğunluklu Uçak İkaz Lambası

Yüksek Yoğunluklu / Şiddetli uçak uyarı ışığı çoklu-led tipi, ICAO uygunluk, tip A, tip B, FAA L-856 ve L-857, gece ve gündüz yanma modları mevcuttur.

High intensity (yüksek yoğunluklu) uçak ikaz lambaları; yüksek binalar, koprüler, havaalanları, kuleler gibi çok parlak ve güçlü ışığa gereksinim duyulan yerlerde kullanılır.

LED teknolojisi esaslı
Yanıp sönen (20-60 fpm) beyaz ışık
10 yıl üstünde beklenen uzun ömür
Sabit aydınlatma gücü
Patent nr. EP2565519 (Industrial invention, European Union)
Patent nr. 0049980 (Industrial invention, USA)
Patent nr. D673,475 (Design patent, USA)
Patent nr. 145189 (Community design patent, Canada)

Luxsolar Ledli Uçak İkaz Lambaları

Önde gelen LED Uçak Uyarı Işıkları (LED) imalatçısı LUXSOLAR, 1988 yılından beri dünya çapında kimya ve petrokimya tesisleri için ekipmanlar imal edip kuran, Combustion and Energy tarafından 2001 yılında kurulmuştur. Yüksek sıcaklık ve yüksek patlama riski olan tehlikeli alanlarda çalışırken, güvenilir, modern, uzun ömürlü bir aydınlatma/uyarı sisteminin gerekli olduğu fikriye Luxsolar’ın temelleri atıldı.

Bu nedenle, 2001 yılında Combustion and Energy`nin ledli ikaz lambaları bölümü olan Luxsolar kuruldu.

Uçak İkaz Lambaları; gökdelenler, kuleler, bacalar, rüzgâr jeneratörleri, offshore platformları, vb. gibi yüksek yapıların varlığını uyarmada kullanılarak, güvenli havacılık sağlamaktadır. Kuruluşundan beri, LUXSOLAR, yenilikçi patentlere yol açan bir fikir kasırgasıdır: İlk adım, (piyasanın uzun ömür ve güvenirlik ihtiyaçlarını tatmin edemeyen) akkor ve Xenon`a alternatif bir aydınlatma kaynağı aramaktı. Müşterilerimizin gereksinimleri için yeni ve yenilikçi bir uyarı sistemi üretebilmek için, 2005 yılında LED kullanmaya başlandı.

2011 yılında, yoğun Araştırma ve Geliştirme faaliyeti ve Araştırma Merkezleri ve Üniversitelerle işbirliği sayesinde, 360° LED`leri olan yüksek ışık şiddetli bir LED AWL imal eden dünyadaki ilk şirket Luxsolar oldu ve 2012 yılında, gizli bir etkisizleştirme süreci sayesinde, neme dayanıklı LED ışıldakları sunabilen tek şirket konumundadır.

LUXSOLAR, Avrupa ve Amerikan menşeli bileşenleri sayesinde, çok yüksek kalite standartlarında düşükten (32cd) yüksek (270.000cd) şiddete kadar, tam bir LED Uçak Uyarı Işıkları serisi sunabilen çok az sayıdaki şirketlerden biridir.

LUXSOLARda, kalite ve yönetmelikler uygunluk için kendi kendini belgelendirmenin yeterli olmadığını düşünerek, LED li uçak ikaz lambalar, Fransa Toulousedaki STAC laboratuarlarında test edilmiş ve ICAO Ek 14 yönetmeliklerine uygunluk belgesi alınmıştır.

Luxsolar configurator ile ICAO standartlarına göre projenizde kaç adet ve hangi tipte uçak ikaz lambası kullanmanızı gerektiğini görebilirsiniz.

uçak ikaz lambası

uçak ikaz lambası

Ticiz.com'un rehber kategorisi: İstanbul'daki Diğer çevre koruma hizmetleri
Oluşturma tarihi: 07.11.2014 00:28
Düzenleme tarihi: 29.11.2014 22:08